3FMA 25 грама

250.00 

3-ФМА е флуорирано соединение на амфетамин кое произведува ентактогени и стимулативни ефекти - комбинација на еуфорија и функционалност.

Категорија:

Опис

3FMA 25 грама

Дополнителни информации

Тежина 0,25 кг

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „3FMA 25 грама“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „3FMA 25 грама“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK