3ММЦ 100 грама

550.00 

3MMC, исто така наречена 3-MethylMethCathinone, е нова истражувачка хемикалија од заменетото семејство катинони. Тоа е структурен изомер на мефедрон. Достапно во огромни бели кристали.

Опис

3ММЦ 100 грама

Дополнителни информации

Тежина 0,300 кг

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „3MMC 100 грама“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „3MMC 100 грама“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK