CBD Изолирајте 100 грама

400.00 

Канабидиол или „CBD Isolate“ е не-психоактивен канабиноид. Медицински има антиконвулзивно, антиинфламаторно дејство, ослободувајќи од анксиозност и анти-гадење. Проучени се и други фармаколошки ефекти како антипсихотичен ефект.

Категорија:

Опис

CBD Изолирајте 100 грама

Дополнителни информации

Тежина 0,100 кг

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „CBD Isolate 100 грама“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Осврти

Сè уште нема прегледи

Бидете првиот што ќе ги прегледа „CBD Isolate 100 грама“

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

MK